X

Referanslar

1: Bir seferde canlı bir kale kaç tane çocuk kullanabilir ?

Çocuklarınbüyüklüğüne ve şişme kalenin boyutuna bağlı olduğu için söylemek gerçekten zorolan bu çok geniş bir sorudur. Sağlık ve emniyet numaralarının ne olduğuhakkında genel bir fikir edinmek için, standart bir 12 x 12 şişkinlikli kale, 6yaşına kadar 5/6 çocuğa sahip olmalıdır.

2: Şişme botlar kapalı ortamda hazır mısınız ?

Evet.Bütün birimlerimiz, içeride, alana izin vererek kurulabilir. Spor salonu, balosalonu, etkinlik salonu ve en az 15 fit uzunluğunda bir tavan yüksekliğibulunan diğer alanların içine yerleştirebiliriz.

3: Şişme botlar güvenli mi ?

Kesinlikle!Tüm kurallar operatörün güvenliğinde açıklandığı sürece, takip edildiğini kabuleder ve birim her zaman denetlenir; bunlar çok güvenlidir.

4: Şişme botları kurmak ne kadar sürer?

Bu,şişiriciyi konumlandırmak istediğiniz yer, alan erişimi ve yüzey türünebağlıdır. Ürünler şişirilebildikçe, çok daha enerjidir ve kolayca kurulurlar.

5: Şişirilebilir çadırı ısıtabilir misin ?

Evet,çadırın içine klima monte edebilirsiniz.

6: Ne tür bir gözetim gereklidir ?

Tümkatılımcıların güvenliği için her kiralama malzemesi için en az bir yetişkingönüllü amirini vermenizi rica ederiz. Engel kursları ve slaytlar gibi dahabüyük ürünlerimizin bir kısmı, iki veya daha fazla yetişkin süpervizörügerektirir. Ekipmana ilişkin kazalar genellikle bu iki şeyden kaynaklanır:Ünitede çok fazla çocuk var ya da ünite güvensiz hale geliyor. Denetçiler,birime giren ve çıkan çocukların akışını düzenler ve sorumluluk oynamayı izler.Ekipmanın kazıklarını ve bağlama iplerini de kontrol ediyorlar. Rüzgar veyaelektrik kesilmesi oluştuğunda, amir, tüm çocukların üniteden çıkmasını veçocukların tekrar girmesini önler. Gönüllü amirlerine doğru eğitim aldıysa birgüvenlik brifingi vereceğiz.

7: Ya yağmur ve kötü hava ?

Şişirilebilir cihazların ve ekipmanların 20mph üzerinde rüzgar altında çalıştırılamayacağınılütfen unutmayın. Yağmur ekipmana zarar vermez, ancak öğeye bağlı olarakyaralanma riskini artırabilir.

8: Hangi yüzeyleri kurdunuz ?

Grass(çocuklar için favori ve en iyisi), kir, asfalt ve beton üzerine kurulabilir.Üzgünüm, sabit sürtünme vinil atlamalarıyla aşınacağı için herhangi bir kayadayer bulamıyoruz.