Dikiş Teknolojisi


 1. Naylon izi ele almak için en iyi dikiş makinelerini kullanırız, malzeme en iyi PVC tente olur. Dikişimiz, kaliteyi güçlendirmek için 12 paylaşımlı naylon iplikle dörtlü dikiş kullanır.

   

 2. Malzeme:Dikiş şişirme malzemesi su geçirmez, yangın geciktirici 0.55 mm PVC branda sudur.


 3. Tüm birimi çift dikiş altına alıyoruz ve alttaki tüm stres noktalarını dört katlı dikişle geliştiriyoruz. Dışarıda ve içeride daha fazla güç için çift dikiş uygulanmaktadır. Her bir katran çift ve dörtlü dikiş olacaktır. "

   

 4. Ürün maksimum mukavemeti için güçlendirici şeritler.
  Çift katlı malzeme atlama bölümünü güçlendirmek için yerleştirildi, çünkü zarar görülecek en ciddi yerlerden biri.


 5. Şişirilebilir kabin içindeki her deflasyona kıvrılma ipi veya saptırma çubuğu.


 6. Tüm ürünlerimiz emniyet için en az 4 D-ring ile donatılmıştır. kullanıcı onları bağlamak için yeterince kolaydır (miktar müşteri taleplerini takip eder).


 7. Her bir şişirilebilir ürün hızlı deflasyon ve kuvvet dağılımı için ekstra kanat için alt kısımda güçlü bir fermuarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Güvenlik amacıyla, deflasyon kısmı ani kazalar için güvenli bir flep ile tasarlanmıştır. Örneğin, körük çalışmazsa, kanat hava sızıntısını yavaşlatır ve insanların ürünün içinden çıkması için yeterli zamana sahip olmasına izin verir.


 8. Yumuşak Merdiven (sadece slayt için)
  Yüksek yoğunluklu sünger tuğlalar, kazara düşmeleri ihtimaline karşı çocukların zarar görmesini önler. Aynı amaçla iki tarafta kumaş korkulukları hazırladık.
  Ve çıkarılabilir sürgülü levha monte edilmiş (sadece slayt için) "


 9. "Su hortumu için burç (yalnızca su kaydırağı için)
  Tokalar altından su kaydırıcısının tepesine kadar ekledi ve müşterilerin su hortumunu koymaları için. "


 10. Üfleyici gücü ve Üfleyici Tak: 1500W, 1100W, 950W, 750W, 680W, 450W, 350W, 330W; Avrupa, Amerika, Avustralya Tak,

   

 11. Temel olarak dijital baskı, ipek baskı ve el boyamaya sahibiz.Kore boyama makinesini ithal ettik, çabucak ve iyi kalitede baskı yapıyor Baskı mürekkebinin kalitesi SGS standardını da karşılıyor.Daha da fazlası üzerine bir sıvı koruyucu film yapıyoruz dijital baskının yüzeyi olan sıvı koruması da yurtdışından ithal edilmektedir.Yüksek dereceli boyama, ürünümüzün yapışkan olmamasını ve renklerin solmasına ve uzun süre dayanmasına neden oluyor.
hava geçirmez Teknoloji


 1. Ticari amaçlı kumaş takviyeli PVC malzeme.
  Su sporları için ideal olan 0.9mm pvc malzeme, en iyi ticari kalite kumaş takviyeli PVC'dir. Her su şişirilebilen ünite, azami sağlamlık ve dayanıklılık için 0.9mm pvc malzemeyi kullanmaktadır. Su şişiricileri, 32 oz PVC katmanları ile kaynaştırılmış 1000d kumaş içermektedir.


 2. "Sıcak hava, dikişleri yüksek kaliteli ve olağanüstü dayanıklılık için kaynakladı.
  'HA' veya Sıcak Hava Kaynağı, 0.9 mm malzeme dikişlerini yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için kullanılan prosestir. HA kaynağı, çirkin yapışkan izleri veya bölmeler olmaksızın temiz, güçlü dikişler üretir. "

   

 3. STRONG kolları, ağır hizmet tipi kalıplı kulpları, rahat yatılı taşıma ve nakliye için uygundur.Duty kalıplı kulpları, rahat yatılı ve nakliye imkânı sağlar Taşıma çantası, 2 kalıp yatay sap içerir.


 4. Ağır hizmet tipi paslanmaz bağlantı parçaları ve modüler kullanım için uygun Interloc kayışları.
  Tüm su şişirilebilir park malzemeleri Interloctm sistemi kullanılarak birbirine bağlanır. Yumuşak dokuma, yıllarca hizmet vermeye devam ederken bir miktar esneklik sunar


 5. Güneşin zararlı ışınlarına karşı yüksek direnç için özel olarak muamele edilen malzemeler.
  UV hasarı, ticari su sporları ürünlerinin ömrünü kısaltmak için genellikle en büyük suçtur. Sonuç olarak, her bir madde en yüksek dereceli 3 yıllık UV kaplaması olan UV ile işlenir.


 6. "Uygun tırmanma saplarını birleştiriyor.
  Uygun tırmanma kolları, diğer etkinlikler için yola çıkmadan yatılı ve tırmanışı sağlar. FUNWORLD su parkı, kolay erişim için birçok tırmanma sapı içerir. "