X

şirket tanıtımı

FUNWORLD şişme eğlence parkı ve su oyunlarında liderdir. Yıllar süren tecrübemize rağmen, yeni fikirler üretip geliştirerek, yeni teknolojiler uygulayarak ve inovasyon sınırlarını asla durduramayız.

Tüm FUNWORLD tasarımları ve ürünleri, günümüzde sektörde mevcut olan en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve güvenlik, yangın direnci ve kurşun içeriği ile ilgili tüm EN71, TUV, SGS, ROHS, EN14960, EN15649 standartlarını karşılayacak şekilde garanti edilmektedir.

Biz Kimiz?

FUNWORLD, hem yönetici liderlik hem de girişimcilik alanındaki birçok bireysel başarı hikayesini bir araya getiren büyük veri endüstrisinden son derece etkili pazarlamacılardan oluşan bir gruptur. Bizim yalın ama son derece etkili ekibimiz performansa dayalı pazarlamayı yiyor, uyuyor ve nefes alıyor.

Ne Yapıyoruz?

Yenilikçi şişirilebilir ürünler sunuyoruz ve iş hedeflerini karşılamak için gerçekten benzersiz bir çözüm seti sunmak için müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıyoruz. Oluşturucu liderleri, tüketici satın almaları veya diğer dijital hedefler olsun, başarılı olmanıza yardımcı olacak stratejiler geliştiririz.

Neden biz ?

Her işletmenin farklı amaç ve hedefleri olduğunu anlıyoruz, ancak bir sabit yatırım getirisini maksimize ediyor. Deneyimli şişirilebilir uzmanlardan oluşan ekibimiz, pazarlama programınızı doğru tüketicilere ölçeklenebilir erişim sağlamak için özelleştirecektir. Bize bir e-posta gönderin ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşalım.